Фронтонна черепиця Braas

від 320 грн. за шт.

Загальні відомості

Марка Браас
Покриття ангоб, глазур, топ-глазур
Тип кріплення кляймер
Приблизна вага, кг/шт. 4,5-6
Витрати, шт/м.п 2,5-3
Гарантія 30 років

Колір та покриття, за замовчуванням, відповідають обраній рядовій черепиці, та не впливають на ціну

Оберіть для якої моделі Браас потрібна торцева черепиця

×

Опис

Фронтонна черепиця Braas представляє собою елемент натуральної черепиці Браас, що укладається з торів покрівельного скату. Фронтонна черепиця потрібна для захисту від підриву вітром черепиці з торців, та для декоративного прикриття дерев’яної конструкції фронтонів. Кожна третя торцева керамічна черепиця кріпиться за допомогою кляймера.

Фронтонна черепиця Braas. Ціна

Ціна черепиці для фронтонів Braas актуальна на нашому сайті, та якщо ви знайшли ціну нижче, ми зробимо все, щоб ви змогли купити коник та рядову черепицю по цій ціні у нас. Через те, що бренд Браас є німецьким, то ціни на торцeву черепицю та звичайну, рядову, підв’язані до курсу євро. Ми завжди намагаємося тримати всі ціни актуальними.
Якщо у вас складнощі з розрахунком добірник елементів натуральної черепиці, довірте це питання нам. Ви в найкоротші строки отримаєте розрахунок своєї покрівлі, включаючи всі фасонні елементи.

Додатково

Країна

Польща, Німеччина

Бренд

Модель

Агат 10V, Гранат 13V, Дабл-С, Опал, Ревіва, Рубін 11V, Рубін 13V, Рубін 9V, Смарагд, Таунас, Тевіва, Топаз 13V, Турмалін, Франкфурт, Харцер

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фронтонна черепиця Braas”“

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар