Панель стінова PWW (мінеральна вата)

від 670 грн. за м.кв.

Розміри та характеристики

Країна походження Польща
Тип стінова
Ширина, мм 1050
Довжина, м 2-10
Вага (60мм-120мм), кг/м² 14,4-28,4
Щільність наповнювача, кг/м³ 85-100
Монтаж вертикальний/горизонтальний
Наповнення негорюча мінеральна вата

Оберіть товщину сендвіч-панелі та тип замку

×
Категорія: Артикул: 21163 Тег:

Опис

Стінова сендвіч-панель з видимим або прихованим кріпленням Paneltech PWW-S/PWW-S lite використовується для виконання зовнішніх стін та внутрішніх перегородок на одно- або багатопролітної каркасної конструкції.
Монтаж панелі може бути виконаний як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Її наповнювачем є мінеральна вата з щільністю 100 кг/м³ (PWW-S) і 85 кг/м³ (PWW-S lite). Завдяки своїм властивостям, зокрема, високим параметрам вогнестійкості, панель може використовуватися для будівництва об’єктів з більш строгими вимогами до вогнестійкості. компанії

Paneltech PWW. Ціна

Ціна на сендвіч-панелі PWW виключно залежить від потрібного об’єму, тому надається індивідуально, з урахуванням доставки на об’єкт. Стінова панель PWW-S / PWW-S lite від Панельтех (Польща) повністю сумісна зі стіновою панеллю з наповнювачем з поліуретану та поліізоціанурата типу PW PUR-S / PIR-S і зі стіновою панеллю з наповнювачем із полістиролу типу PWS-S.
Панелі Paneltech PWW-S/PWW-S lite можна використовувати для будівництва підприємств об’єктів, що вимагають високої вогнестійкості та звукоізоляціі. Її замовляють для будівництва підприємств харчової промисловості, м’ясопереробних комплексів, складських та виробничих павільйонів, автосалонів із супутніми об’єктами, промислових, офісних із соціальних об’єктів, торгових павільйонів та пунктів послуг.

Додатково

Бренд

Країна

Польща

Тип

Зовнішній, Прихований

Товщина

60мм, 80мм, 100мм, 120мм, 160мм, 180мм, 200мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Панель стінова PWW (мінеральна вата)”“

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар