Döcke Цюріх

237 грн. за м.кв.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 1000/333
Товщина, мм 3,1
Коефіцієнт нахлесту 2,35
Кількість в пачці, шт/вага пачки, кг 22/36
Покриваєма площа з однієї пачки, м² 3,1
Гарантія 50 років

Оберіть колір Docke Цюріх

×
Категорія: Артикул: 18716

Опис

Döcke Цюріх – гармонійний вибір. Глибокий темний колір “ізюму” підкреслює ефектні переливи відтінків і благородний матовий блиск. Традиційна форма пелюсток гонту дозволяє використовувати черепицю для оформлення багатоскатних покрівель. Добре поєднується зі світлим сайдингом теплих відтінків, фасадними панелями під камінь та цегляну кладку. SBS-модифікований бітум в основі надає черепиці особливо високу пластичність. Тому вона не тріскається на морозі та не жолобиться в жарку погоду. Покрівельний офіційно представляю черепицю Docke в Києві.

Döcke Цюріх – купити онлайн

Крім того, її зручно згинати при монтажі криволінійних ділянок покрівлі. Завдяки цьому, навіть, невеликі механічні пошкодження – від дзьобів птахів або ударів градин – затягуються самі собою. Клейові поверхні утворюють єдину молекулярну систему – як при зварюванні металу. У посипання використовується тільки чистий базальт. Тому черепиця не дає дешевого блиску на сонці. Посипання забарвлюється методом випалу та практично не змінює колір в процесі експлуатації. Міцність на розрив, стійкість до УФ-випромінювання та гнучкість бітумної основи відповідають європейським стандартам якості. Гарантія на гнучку черепицю серії Döcke Цюріх, купити яку ви зможете з доставкою, становить 50 років.

Добірні елементи черепиці Döcke Цюріх:

Додатково

Покриття

Базальт

Колір

Ізюм, Арахіс, Вагасі, Кава, Капучіно, Мускат, Фладен, Чілі

Бренд

Гарантія

50 років

2 відгук про Döcke Цюріх

  1. Влад

    Отличное решение для моей многоскатной кровли. Изначально был настроен на совершенно другого производителя, но грамотная консультация показала все плюсы данного товара.
    p.s. Графитовый цвет Фладен – просто космос)

  2. Лера Петрова

    У нас тоже цвет Фладен, полностью с вами согласна…

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар