Queentile Classic

263 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 1140/410
Площа листа загальна/ефективна, м² 0,46/0,37
Висота хвилі, мм 50
Основа Алюмоцинк
Витрати, шт/м² 2,68
Вага листа, кг 2,57
Гарантія 50 років

Параметри черепиці Queentile Classic

×
Категорія: Артикул: 18157 Тег:

Опис

Композитна черепиця Queentile Classic – елітне і модне зараз на Заході дахове покриття. Продовжуючи століттями сформовані традиції, творці композитної черепиці Queentile представляють Вам чудову модель Classic, профіль якої, повністю імітуючи натуральну черепицю, має високі технічні характеристики сучасного матеріалу. Вона надійно захистить Ваш будинок і додасть йому неповторний архітектурний стиль та індивідуальність. Якщо Вам близький по духу романтизм європейської архітектури, створіть її для себе за допомогою композитної черепиці.

Queentile Classic – ціна

Це стильний та сучасний, але дуже простий у монтажі, матеріал. За основу взята тонколистова сталь товщиною 0,45 мм з алюмоцинковим покриттям, яке максимально захищає черепицю від корозії та забезпечує неперевершені показники пожаростійкості й високу опірність до перепадів температур. Черепиця Queentile Classic, ціна якої при комплексному замовлені нижче ніж на сайті. Кам’яна крихта, довічно закріплена на поверхні завдяки акриловій основі, надає матеріалу шумозахисні властивості та стійкість до сонячних променів. Ваша покрівля довгі роки зберігатиме первозданний вигляд з черепицею Квінтайл Классік. Надійність, простота під час монтажу, мінімальна кількість відходів, гарантія до 50-ти років – важко вистояти проти цих приємних факторів.

Фасонні елементи черепиці Квінтайл:

Додатково

Країна

Україна

Покриття

Натуральний камінь базальт

Бренд

Колір

Класік зелений, Класік кава, Класік коричневий, Класік росо, Класік теракот, Класік чорний

1 відгук(и) про Queentile Classic

  1. Володимир Овсiєнко

    Купували по акцiї, тому цiна була досить приємною. Матерiал неперевершений, найкращi враження! Точно краще за звичайну металочерепицю.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар