Braas Опал

від 19 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 380/180
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 330-360
Приблизна вага, кг/шт. 3,6
Витрати, шт/м² ≈33
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Braas Опал (Opal)

×
Категорія: Артикул: 19865 Тег:

Опис

Braas Опал – традиційна проста плитка для тих, хто цінує стриманість. Модель плитки Браас Опал має плоску округлу форму, яка візуально нагадує хвіст бобра. Матеріал поєднує в собі класичний дизайн та сучасні технічні характеристики. Скрізь, де потрібний класичний дизайн черепиці форми бобровий хвіст, але площа поверхні мала, рекомендується використовувати саме модель Опал. Ця модель буде затримувати погляд всіх навкруги. Керамічна черепиця Opal від Braas це симбіоз новітніх технологій, які гарантують довгий строк експлуатації, та класичної лускатої кладки. Форма Опал підійде покрівлі будь-якої складності, у вас є башта? Чудово. Шпаківня? – Не проблема! Завдяки  великій кількості варіацій кольорів та покриття, вона ідеально впишеться в будь-яку архітектуру. Вам тільки обрати колір.

Braas Опал – ціна

Черепиця Браас Опал виробляється з високоякісної глини, яку обпалюють при 1000 °C. Це робить керамічну черепицю надміцною, та здатну витримати найрізноманітніші погодні умови. Щоб купити модель Braas Опал, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Браас. Завдяки простій та водночас стильній формі матеріал є ідеальним для покриття невеликих покрівель, дахів і веж. Модель Опал черепиці Braas доступна з матовою, глянцевою поверхнями. Додатково ще три варіанти з покриттям топ-глазур, це те що ми вважаємо черепицею №1. В загалі модель представлена в 13-ти кольорових варіаціях. “Покрівельний” офіційно представляє черепицю Браас в Києві, тож на Браас Опал ціна буде краща. А придбати всю черепицю можливо з доставкою по Україні.

Оберіть добірні елементи черепиці Braas:

Додатково

Країна

Німеччина

Покриття

Ангоб, Глазур, Топ-глазур

Колір

Антрацит, Бук, Зелений, Каштан, Коричневий, Мідний, Осінній червоний, Полум'я, Сірий, Сосновий, Тековий, Червоний, Чорний, Чорний діамант, Чорний крістал

Бренд

1 відгук(и) про Braas Опал

  1. Олексiй

    Я в захватi вiд черепицi, саме те, чого я так хотiв. Обрав глазуровану чорного кольору, виглядає неперевершено..

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар