Braas Дабл-S

від 28 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 420/330
Основа бетон
Шаг обрещітки, мм 312-345
Приблизна вага, кг/шт. 4,5
Витрати, шт/м² ≈10
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Braas Дабл-С (Double-S)

×

Опис

Braas Дабл-S – бере свій початок у Північній Німеччині, у вітрових районах, неподалік узбережжя Балтійського та Північного морів. Її плавні лінії відбивають навіть сильний вітер над поверхнею та забезпечують відмінний захист від дощу. Унікальна форма черепиці Дабл-S від Браас створює взаємодію світла й тіні, надаючи дахам додаткову глибину та текстуру. Цементно-піщана черепиця Браас має таку саму гарантію, як і керамічна черепиця – 30 років. Тож ви маєте можливість придати німецький витончений характер вашій покрівлі за доступною ціною.

Braas Дабл-S – ціна

“Покрівельний” офіційно представляє черепицю Браас в Києві. Тож щоб купити модель Braas Дабл-S, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи цементно-піщану черепицю Браас. Дана модель надзвичайно поширена та популярна по всій Європі, доступна в різних кольорах, щоб гармонійно вписатися в будь-який архітектурний проект та дизайн. А зовнішній вигляд черепиці буде незмінний десятиліттями.

Оберіть добірні елементи черепиці Braas:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Lumino, Cіsar

Колір

Графіт, Каштан, Коричневий, Цегляний, Чорний

Бренд

2 відгук про Braas Дабл-S

  1. Антон

    Отличное решение с точки зрения цены-качества. Дали гарантию 30 лет, а визуально не отличить от керамической черепицы. Раньше относился с подозрением к бетонной черепицы, но в офисе “Покривельного” убедился что ЦПЧ это классно)

  2. Павло Гуменюк

    Для себе обрав покриття цiзар та зовсiм не шкодую. Графiтовий колiр досить цiкаво виглядає саме у Браас, порівнював багато зразків на стенді.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар