Braas Франкфурт

від 33 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 420/330
Основа бетон
Шаг обрещітки, мм 312-345
Приблизна вага, кг/шт. 4,5
Витрати, шт/м² ≈10
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Braas Франкфурт (Frankfurt)

×

Опис

Braas Франкфурт – класичний профіль натуральної черепиці, що так популярний в приватному секторі Києва. Черепиця Франкфурт формувала німецький ландшафт даху протягом більш ніж півстоліття. Строгість й одночасно витонченість ліній підкреслює характер будь-якого класичного дизайн-проекту. А новаторська технологія Protegon, згідно з якою виготовляється дана модель, характеризується набагато більш гладкою ріжучою кромкою. Цементно-піщана черепиця Франфурт має таку саму гарантію, як і керамічна черепиця від Браас – 30 років. Тож ви маєте можливість придати німецький витончений стиль вашій покрівлі за доступною ціною.

Braas Франкфурт – ціна

“Покрівельний” офіційно представляє черепицю Браас в Києві. А щоб купити модель Braas Франкфурт, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи цементно-піщану черепицю Браас. Пігменти, якими покрита поверхня  моделі Франкфурт відображають інфрачервоне світло та забезпечують на 300% більше відбиття тепла. Це означає, що температура на нижньому боці черепиці може бути знижена до 10 °C. Відмінне поєднання строгості, економії та німецької якості. Вибір за вами.

Оберіть добірні елементи черепиці Braas:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Lumino, Cіsar

Колір

Графіт, Каштан, Коричневий, Цегляний, Чорний

Бренд

1 відгук(и) про Braas Франкфурт

  1. Стас

    Выглядит как керамика, стоит дешевле, гарантия 30 лет. Вообще не сомневался, такой натуральной черепицей вся Польша и Германия накрыты.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар