Металочерепиця Монтеррей

від 184 грн. за м.кв.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, ширина повна/корисна, мм 1195/1105
Крок обрещітки, мм 350/400
Висота хвилі, мм 23
Рекомендований мін. кут нахилу даху 12°
Товщина металу, мм 0,4-0,55
Довжина листа, м 0,8-8

Параметри металочерепиці Монтеррей

×
Категорія: Артикул: 562 Тег:

Опис

Металочерепиця Монтеррей, як її тільки не називали: “Гранд”, “Морська хвиля”, “Класік” – найпопулярніша черепиця нашої країни. Комбінуючи форму, колір, текстуру покриття цієї моделі Ви зможете досягти неперевершених результатів в улаштуванні, омріяної вами покрівлі. Невелика маса металочерепиці Grand (до 5 кг/м²) дозволяє значно зменшити витрати на дерев’яні конструкції вашого даху, а простота монтажу – якнайшвидше отримати бажаний результат. Класична форма металевої черепиці підійде до будь-якої складності даху. Металочерепиця монтеррей з’явилась на покрівлях в Україні ще на початку 90-их років, та с тих пір займає перше місце серед металочерепиці.

Металочерепиця Монтеррей – ціна

Насамперед, що приваблює в металочерепиці монтеррей – ціна. З-за невеликої висоти хвилі, що обумовлено класичною формою, вартість черепиці монтеррей є мінімальною. Це стандартна форма металочерепиці давно прикрашає дахи України. У перші вона з’явилася на ринку на початку 90-х від заводу «Арсенал-центр». Відтоді було вироблено понад 1 млн м² металочерепиці monterrey. Зараз же кількість форм черепиці перевалила за 15. А з огляду на те, що стало можливим вибирати висоту штампування, а колірна гама збільшилася вдвічі, то знайти два однакові дахи з металочерепиці стає дуже складним завданням.

Ціна черепиці монтеррей буде залежить від обраного вами металу – Україна, Словаччина чи Німеччина, вибір за вами. Строки виробництва цієї моделі не перевищують двох робочих днів. Ви зможете отримати всі аксесуари для даху одночасно. Можливість доповнити покрівлю будь-якими готовими аксесуарами, додати акценти, характер дозволить відчути себе справжнім архітектором. Класика, якщо ви про це – обирайте саме її черепицю Monterrey. Простота монтажу також є позитивною характеристикою даної моделі. Монтаж не потребує спеціального покрівельного обладнання, та спеціальних професійних навичок. Кріплення металочерепиці відбувається за допомогою покрівельних саморізів. Зазвичай, розрахунок гвинтів 6-8 шт. на 1 м².

Металочерепиця Монтеррей купити

Купити черепицю монтеррей з доставкою по Києву можливо онлайн, звичайно, якщо ви впевнені в кольорі. Компанія “Покрівельний” робить безплатний розрахунок покрівельних матеріалів та надає супутні консультації, які допоможуть вам правильно та в вірній кількості купити покрівельний матеріал.
Завершеність покрівлі надають фасоні елементи, які виконують як декоративну, так й захисну функції. До них відносяться планки коника, вітрові, планки стику тощо. Розмір, тобто довжина покрівельних планок для всіх видів черепиці, включаючи Монтеррей – 2 м. А завдяки 3-Д зрізу кількість відходів буде мінімальною. Всі ці параметри Ви, безперечно, оціните при покупці. Ми виконаємо безкоштовний розрахунок вашого даху, а ви отримаєте рахунок з мінімальною ціною металочерепиці монтеррей.

Оберіть добірні елементи черепиці Монтеррей:

Додатково

Країна

Китай, Україна, Туреччина, Корея, Словаччина, Італія, Польща, Німеччина, Швеція

Покриття

Глянець, Мат

Товщина

0.40мм, 0.45мм, 0.50мм, 0.55мм

Колір (RAL)

1003, 1015, 3005, 3011, 5005, 6005, 6020, 7004, 7024, 8004, 8017, 8019, 9003, 9005, 9006

Бренд

3 відгук про Металочерепиця Монтеррей

  1. Саша Банюк

    Взял матовый графит на замену шиферу на дачку, смотрится шикарно!

  2. Оля

    То, что я хотела))

  3. Михайло

    Черепиця дуже сподобилась. Як i обiцяв, залишаю вiдгук) Дякую

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар