Braas Рубін 13V

від 47 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 435/276
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 330-360
Приблизна вага, кг/шт. 3,2
Витрати, шт/м² ≈13
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Braas Рубін 13V (Rubin 13)

×
Категорія: Артикул: 19804 Тег:

Опис

Braas Рубін 13V – чиста класика керамічної черепиці. Шедевр від Браас, який поєднує в собі традиції й красу з сучасними технологіями керамічної черепиці. Те, що було популярним і поширеним в колишні часи, давно стало ім’ям називним стилю та індивідуальності. Попри тенденцію до створення широкоформатної черепиці, дах, покритий Браас Рубін 13V, демонструє яскравий характер та чудове ремісниче виконання. Не дарма саме ця модель є найпопулярнішою черепицею від Braas. Уся керамічна черепиця Браас має тридцятирічну офіційну гарантію, але ви можете бути впевнені, що строк її реальної експлуатації може перевищувати 100 років!

Braas Рубін 13V – ціна

Покрівельний офіційно представяє черепицю та аксесуари Браас в Києві. Ми виконаємо правильний розрахунок всі потрібних покрівельних елементів. Адже тільки при правильному монтажі Braas можливо зберегти офіційну гарантію. А щоб купити модель Braas Рубін 13V, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Браас. Велике розмаїття кольорів пропонує індивідуальне рішення на будь-який смак. Ідеально підійде для будинків, чий традиційний характер хотілося б зберегти. Можливо ціна Рубін 13 не кожном по кишені, але це саме та черепиця, що буде довгі роки милувати свого власника.

Добірні елементи черепиці Braas Rubin 13V:

Додатково

Країна

Німеччина

Покриття

Ангоб, Глазур, Топ-глазур

Колір

Антрацит, Бук, Каштан, Коричневий, Мідний, Сірий кристал, Сланцевий, Сосновий, Тековий, Цегляний, Чорний, Чорний діамант

Бренд

2 відгук про Braas Рубін 13V

  1. Алеся Никонова

    Реально довольна данной моделью черепицы, покупала матовую в тековом цвете. Понравилось, что не выглядит громоздко на крыше, так что могу рекомендовать к покупке.

  2. Василий Чумак

    Так случилось, что в карантин пришлось самим монтировать черепицу. Аккуратная и небольшая, довольно проста в монтаже, даже если вы в этом деле аматор) Хорошая геометрия реально важная составляющая при монтаже.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар