Creaton Göteborg

28 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 420/334
Основа бетон
Шаг обрещітки, мм 310-345
Приблизна вага, кг/шт. 4,8
Витрати, шт/м² ≈10
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Креатон Гетеборг

×

Опис

Creaton Göteborg – північна чарівність в бетоній черепиці. Форма класичного Т-подібного профілю робить цементну-піщану черепицю Гетеборг від Креатон вічним та універсальним рішенням. Ідеально підходить для даху традиційного дизайну. Цементно-піщана черепиця з офіційною гарантію 30 років здатна захищати ваш будинок понад 100 років. Тільки потрібно правильно облаштувати покрівельний пиріг, використати всі необхідні комплектуючи. Залиште всі покрівельні розрахуни нашій команді. Якщо ви любитель завжди модної елегантності, черепиця Goteborg – це ідеальний вибір для вас. Продукт, завдяки численним конструктивним рішенням, характеризується дуже високою міцністю та стійкістю до погодних умов.

Creaton Göteborg – ціна

Ми офіційно представляємо бренд ЦПЧ Креатон в Києві та домо кращу цінову пропозицію на черепицю з аксесуарами. Щоб купити модель Creaton Goteborg, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи цементно-піщану черепицю Креатон.
Весь модельний ряд Creaton в поєднанні з численними аксесуарами створює готову систему. Всі його елементи – від черепиці до снігових огорож або димоходів – чудово гармонують один з одним з точки зору дизайну та кольору. Від півдня до півночі, від заходу до сходу, завдяки своїм неперевершеним якостям, Creaton Göteborg буде довго й надійно служити вам. “Покрівельний” розуміється в усіх видах покрівлі.

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Planar

Колір

Графіт, Коричневий, Червоний, Чорний

Бренд

1 відгук(и) про Creaton Göteborg

  1. Snegka

    Сначала приехали покупать металлочерепицу, но в офисе увидели цпч и в итоге все взвесив, выбор остановили на этой модели.
    Разница между металлической черепицей была 18 тыс при наших 210 м.кв. Так что рекомендуем рассматривать все варианты и не лениться съездить в офис)

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар