Braas Таунас

33 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 420/330
Основа бетон
Шаг обрещітки, мм 312-345
Приблизна вага, кг/шт. 4,5
Витрати, шт/м² ≈10
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Braas Таунас (Taunas)

×

Опис

Braas Таунас – ідеально підходить для тих, хто цінує надійність та якість. Сильні сторони даної моделі черепиці полягають, зокрема, в можливості реконструкції існуючих дахів, тому що її відмінний профіль адаптується до будь-якого архітектурного середовища. Браас Таунас користується високою репутацією у тому, що стосується збереження цінностей. Навіть в новобудовах Braas Taunas гармонійно вписується в загальну картину. Цементно-піщана черепиця від Браас має таку саму гарантію, як і керамічна черепиця – 30 років. Тож за доступною ціною ви маєте можливість надати будинку витонченого німецького стилю.

Braas Таунас – ціна

Ми офіційно представляємо черепицю Браас в Києві. Адже щоб купити модель Таунас від Braas, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи цементно-піщану черепицю Браас. Як і вся черепиця Braas, Таунас володіє енергетичним балансом і пропонує вам 30-річну гарантію на матеріал та 30-річну додаткову гарантію на морозостійкість. Ти все ще шукаєш ідеальне покриття для свого будинку? Вибір очевидний.

Оберіть добірні елементи черепиці Braas:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Lumino

Колір

Коричневий, Червоний, Чорний

Бренд

1 відгук(и) про Braas Таунас

  1. Леонид

    Изначально хочел металлочерепицу, но почему бы не взять материал на голову выше по акции? Спасибо за предложение, цветом доволен – коричневый мат, что еще нужно.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар