Budmat Venecja

від 315 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ефективна, мм 736/700
Ширина листа, загальна/ефективна, мм 1190/1150
Висота, загальна, мм 61
Кількість цинку, г/м² 275
Корисна площа модуля, м² 0,805
Вага листа, кг 3,7

Параметри черепиці Будмат Венеція

×
Категорія: Артикул: 18547 Тег:

Опис

Budmat Venecja – первісток в родині. Все почалося з неї. Це результат нашої роботи над найкращою модульною покрівлею в Європі. Саме про неї можна сказати – ідеальна для класичних будинків.. П’ять нижніх хвиль та шість вершин, надають покрівлі кожного будинку і будівлі прекрасний класичний вид. Монтаж на кляймери, застосовуваний в модульній металочерепиці Venecja від Budmat – це гарантія естетичної покрівлі. Завдяки кляймерам, кріпильні саморізи стають невидимими.

Budmat Venecja – ціна

Попередньо підготовлені заводські монтажні отвори значно скорочують час монтажу покрівлі. Вони створені для точного з’єднання модулів металочерепиці, інноваційна технологія монтажу дозволяє коригувати весь скат після складання модулів (при необхідності – можливість калібрації вже готової покрівлі на скаті). Бригада покрівельників може працювати на декількох скатах одночасно, тому що для монтажу необхідна мінімальна кількість покрівельників. Модульна металочерепиця Venecja Budmat, ціна на яку при комплексному замовлені нижче ніж на сайті, – це надійність та безпека на довгі роки. Залежно від типу полімерного покриття, гарантійний період для даного продукту може становити 20, 30 або 50 років.

Фасонні елементи черепиці БудМат:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

D-matt, X-matt

Товщина

0.50мм

Колір (RAL)

3005, 7024, 8004, 8017, 9005

Бренд

2 відгук про Budmat Venecja

  1. Евген

    Купували з покриттям с-пур в чорному кольорі, виглядає майже як натуральна черепиця. Але зіткнулись с тим, що не можемо зробити дозамовлення

  2. Валерия

    Отличный продукт, полностью довольна покупкой. Очень вкусно смотрится на кровле)

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар