Logicpool V-RP (Техноніколь)

452 грн. за м.кв.

Розміри та характеристики

Клас Преміум
Розміри рулону (довжина/ширина), м 25/2,05
Товщина, мм 1,5
Тип полімеру ПВХ
Кольори блакитний, синій
Особливості армована поліефірною сіткою
Гарантія від 10 років
Категорія: Артикул: 23437

Опис

Мембрана LOGICPOOL створена для басейнів та володіє високими технічними та гігієнічними характеристиками, має механічну міцність та еластичність. Лоджікпул гарантовано працює в широкому температурному діапазоні від -50 (° С) до +100 (° С). Матеріал у високому ступені довговічний, стійкий до УФ випромінювання і шкідливим впливам навколишнього середовища. У мембрани близьке до нуля водопоглинання, тому зберігає свої властивості при численних перепадах температур, що вкрай важливо для відкритих басейнів. Перевагою є висока швидкість робіт при укладанні ПВХ мембрани Logicpool V-RP в порівнянні з традиційними видами обробки і гідроізоляції чаші плавального басейну. Матеріал приховує невеликі дефекти чаші (тріщини, нерівності), та взагалі має високу ремонтопридатність. Вартість обробки в сукупності робіт і матеріалів значно нижче альтернативних способів обробки басейну.

Logicpool – мембрана для басейнів

ПВХ мембрана преміум-класу для гідроізоляційного та декоративного оздоблення плавальних басейнів. Нова для України, але дуже популярна в Європі технологія створення басейнів з ПВХ мембран вже завоювала довіру і любов клієнтів завдяки своїм властивостям. Техноніколь LOGICPOOL, ціна якої від 450 грн/м², – це екологічно чистий, міцний, стійкий до ультрафіолету матеріал.
Застосування полімерних мембран Лоджікпул V-RP допомагає значно знизити вартість басейну за рахунок скорочення кількості необхідних матеріалів і зменшення трудомісткості процесу монтажу. На відміну від традиційних способів обробки, наприклад, плиткою ПВХ мембрана не вимагає додаткової гідроізоляції, тому що виконує одночасно гідроізоляційну і декоративну функції.

Разом з мембраною Logicpool купують:

Додатково

Країна

Росія

Бренд

Товщина

1.5мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Logicpool V-RP (Техноніколь)”“

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар