Creaton Maxima

36 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 403/333
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 310-350
Приблизна вага, кг/шт. 4,1
Витрати, шт/м² ≈11
Гарантія 50 років

Параметри черепиці Creaton Максіма

×
Категорія: Артикул: 20515 Тег:

Опис

Creaton Maxima – якісний покрівельний матеріал, який зарекомендував себе десятиліттями. Керамічна черепиця Креатон Максіма – це безліч плюсів і стандартні три кольори. Це витончені та гладкі форми, прості та зручні для монтажу. Прекрасна опірність до несприятливих погодних умов і стійкість до появи забруднень. Переваги даної моделі можна перераховувати довго, але достатньо того, що якісні характеристики підтверджує письмова офіційна гарантія Креатон – 50 років. Модель черепиці Максіма від Creaton виготовлять в Польщі, тож ціна за рахунок меншої вартості логістики для українців буде приємніша.

Creaton Maxima – ціна зі знижкою

Покрівельний офіційно представляє черепицю Креатон в Києві, ми кваліфіковано та швидко виконаємо всі розрахунки. Щоб купити модель Maxima від Creaton, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Кожен розрахунок та проект індивідуальний, та ми завжди намагаємось надати кращу пропозицію. “Покрівельний” розуміється на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Креатон Максима. Якщо ви прагнете отримати якісну та перевірену часом класику, то Creaton Maxima ваш вибір. Залишайте заявку онлайн, та отримуйте ціну зі знижкою на весь модельний ряд Creaton.

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

[/vc_column][/vc_row]

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Nuance

Колір

Антрацит, Мідний, Сланцевий

Бренд

1 відгук(и) про Creaton Maxima

  1. Орест Омельченко

    Спочатку обирав нiмецьку металочерепицю, але з урахуванням подорожчання металу придбав керамiчну та зовсiм не шкодую. Класична теракотова меня до вподоби

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар