Creaton Premion

від 31 грн. за шт.

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 460/280
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 357-379
Приблизна вага, кг/шт. 3,5
Витрати, шт/м² ≈12
Гарантія 50 років

Параметри черепиці Creaton Преміон

×
Категорія: Артикул: 20531 Тег:

Опис

Creaton Premion – захоплююча модель керамічної черепиці, завдяки прекрасній кераміці екстра-класу. Від морозних альпійських регіонів аж до тропічних мусонних регіонів Азії, модель Premion довела свою цінність і якість у всьому світі. Це досягається завдяки складній взаємодії кращого сировини з інноваційними технологіями виробництва. Ось чому ця “5-зіркова” керамічна черепиця відповідає високим вимогам і пройшла всі випробування на витривалість, в яких було проведено 1000 циклів замерзання-відтавання. Вся керамічна черепиця від бренду Креатон має офіційну гарантію 50 років. Мало хто з виробників натуральної черепиці мають такі ж цифри.

Creaton Premion – ціна

Класична форма цієї моделі з поєднанням великого вибору покриттів, зможуть в комплексі задовольнити будь-який приватний проект. Ми грамотно розрахуємо всі покрівельні елементи та необхідну кількість черепиці. З вас проект – з нас краща пропозиція. Довірте всі прорахунки покрівлі нам. Щоб купити модель Premion від Creaton, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Креатон.
Підсумуємо – Creaton Premion стійка до забруднень, впливів навколишнього середовища та характеризується відмінною морозостійкістю.

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

Додатково

Країна

Німеччина

Покриття

Nuance, Finesse, Noblesse

Колір

Каштан, Коричневий, Мідний, Марганець, Сланцевий, Цегляний, Червоний, Чорний

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Creaton Premion”“

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар