Budmat Ferrara

від 415 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ефективна, мм 845/800
Ширина листа, загальна/ефективна, мм 1190/1133
Висота, загальна, мм 65
Кількість цинку, г/м² 275
Корисна площа модуля, м² 0,91
Вага листа, кг 4,3

Розміри та характеристикиПараметри черепиці Будмат Феррара

×
Категорія: Артикул: 18624 Тег:

Опис

Модульна металочерепиця Budmat Ferrara – це дах XXI століття. Це найбільша гордість BUDMAT. Це шлях до сміливого ​​життя. Відчуйте її та здійсните свої мрії. Один легкий модуль має 8 традиційних черепиць. Зовнішній вигляд максимально нагадує класичну керамічну покрівлю. Кожний тип покриття Ferrara від Budmat гарантує повторюваність кольору – незалежно від партії виробництва, офіційно підтверджена виробниками сталі ArcelorMittal та SSAB. “Покрівельний” – офіційно представляє продукцію Будмат в м. Києві, тож купити модель Феррара з нами буде легко.

Budmat Ferrara, купити в Києві

Попередньо підготовлені заводські монтажні отвори значно скорочують час монтажу покрівлі. Вони створені для точного з’єднання модулів металочерепиці. А інноваційна технологія монтажу дозволяє коригувати весь скат після складання модулів (при необхідності – можливість калібрації вже готової покрівлі на скаті). Бригада покрівельників може працювати на декількох скатах одночасно, тому що для монтажу необхідна мінімальна кількість покрівельників. Модульна металочерепиця Budmat Ferrara, купити яку можливо з доставкою, це надійність та безпека на довгі роки. Залежно від типу полімерного покриття, гарантійний період для даного продукту може становити 20, 30 або 50 років.

Фасонні елементи черепиці БуДмат:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

D-matt, X-matt

Товщина

0.50мм

Колір (RAL)

3005, 7024, 8004, 8017, 9005

Бренд

1 відгук(и) про Budmat Ferrara

  1. Vika

    Основна покрівля вже третій рік, в цьому році дозамовляли для бані. Точно краще ніж звичайна металочерепиця, але чуттєво дорожче. Зараз би обрали кераміку на основний будинок! 

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Залишити коментар