Budmat Ferrara

від 353 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ефективна, мм 845/800
Ширина листа, загальна/ефективна, мм 1190/1133
Висота, загальна, мм 65
Кількість цинку, г/м² 275
Корисна площа модуля, м² 0,91
Вага листа, кг 4,3

Розміри та характеристикиПараметри черепиці Будмат Феррара

×
Категорія: Артикул: 18624 Тег:

Опис

Модульна металочерепиця Budmat Ferrara – це дах XXI століття. Це найбільша гордість BUDMAT. Це шлях до сміливого ​​життя. Відчуйте її та здійсните свої мрії. Один легкий модуль має 8 традиційних черепиць. Зовнішній вигляд максимально нагадує класичну керамічну покрівлю. Кожний тип покриття Ferrara від Budmat гарантує повторюваність кольору – незалежно від партії виробництва, офіційно підтверджена виробниками сталі ArcelorMittal та SSAB. “Покрівельний” – офіційно представляє продукцію Будмат в м. Києві, тож купити модель Феррара з нами буде легко.

Budmat Ferrara, купити в Києві

Попередньо підготовлені заводські монтажні отвори значно скорочують час монтажу покрівлі. Вони створені для точного з’єднання модулів металочерепиці. А інноваційна технологія монтажу дозволяє коригувати весь скат після складання модулів (при необхідності – можливість калібрації вже готової покрівлі на скаті). Бригада покрівельників може працювати на декількох скатах одночасно, тому що для монтажу необхідна мінімальна кількість покрівельників. Модульна металочерепиця Budmat Ferrara, купити яку можливо з доставкою, це надійність та безпека на довгі роки. Залежно від типу полімерного покриття, гарантійний період для даного продукту може становити 20, 30 або 50 років.

Фасонні елементи черепиці БуДмат:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

D-matt, X-matt

Товщина

0.50мм

Колір (RAL)

3005, 7024, 8004, 8017, 9005

Бренд

1 відгук(и) про Budmat Ferrara

  1. Vika

    Основна покрівля вже третій рік, в цьому році дозамовляли для бані. Точно краще ніж звичайна металочерепиця, але чуттєво дорожче. Зараз би обрали кераміку на основний будинок! 

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар