На жаль через події, а саме підлий напад на нашу країну росією, металочерепиця в Києві стає ще більш популярнии продуктом. Вся Київська область постраждала від бойових дій та безладних бомбардувань країною агресором. Велика кількість будинків пошкоджена, а їхні мешканці залишилися без покрівлі над головою. Найшвидший із можливих варіантів відновлення покрівельного пирога, це використовувати металочерепицю. Металочерепиця купити Київ – далі більш докладно.
Дах є одним з найважливіших архітектурних елементів будівлі, він не тільки захищає від дощу або снігу, але і формує його зовнішній вигляд. Стильний і красивий дах, що увінчує будинок, насамперед привертає до себе увагу, вказуючи на гарний смак власника. Однак, крім краси, сучасні покрівельні матеріали повинні бути практичними та довговічними, адже хороша якісно зроблена покрівля служить не одне десятиліття, не вимагаючи постійних ремонтів. Завдяки ідеальному поєднанню відмінних експлуатаційних характеристик із надзвичайно привабливою ціною, металочерепиця у 2022 році впевнено лідирує на українському ринку, її вибирає значну кількість клієнтів.
Скільки коштує дах із металочерепиці в Києві?
Прямим попередником металочерепиці є покрівля з натуральної керамічної черепиці, яка протягом кількох століть була найпопулярнішою в Європі. Термін служби такого даху становить не менше ста років, проте через дуже високу вартість класична черепична покрівля доступна далеко не кожному. До того ж через дуже велику вагу вона вимагає влаштування масивних крокв, що також аж ніяк не сприяє здешевленню будівництва.
На початку 60-х років фінська компанія Ruukki вперше представила революційний покрівельний матеріал — металочерепицю, в якій легкість та практичність металевого даху чудово поєднується з фактурою класичної черепиці. В Україні металочерепиця з’явилася понад 30 років тому й одразу ж стала найпопулярнішим матеріалом, у тому числі завдяки найбільш доступній вартості. Ціна металочерепиці в Києві починається від 190 грн за м².
Як здешевити дах – виробництво металочерепиці в Україні?
У період будівельного буму 90-х металочерепицю до Києва завозили до нас переважно з Фінляндії чи Польщі, проте згодом її виробництво освоїли в Україні, що дозволило зробити гарну покрівлю доступною кожному. Технологія досить проста і вимагає наявності сучасного високотехнологічного обладнання, а також використання високоякісної сталі. Листи завтовшки 0,4 … 0,5 мм прокочуються на спеціальних верстатах, набуваючи профіль, що з високою точністю імітує фактуру реальної черепичної покрівлі. На вибір доступно кілька десятків різноманітних фактур – від Монтерей, Модерн, Афіна, Ретро або Барселона до ексклюзивних Armorium або Adamante від Ruukki.
Яка надається гарантія на металочерепицю?
Для захисту від корозії покрівельний сталевий лист покривається шаром розплавленого цинку, поверх якого наноситься ґрунтовка та захисно-декоративне покриття на основі стійких до УФ-випромінювання полімерних матеріалів. Термін служби навіть бюджетних варіантів української металочерепиці становить не менше 25 років із 10-річною гарантією, а на преміальні покрівельні матеріали від Ruukki виробник надає гарантію від 30 до 50 років. Для даху з металочерепиці не потрібне складне обладнання або крани. Листи важать зовсім небагато і легко подаються нагору вручну. Потрібно лише дотримуватись при монтажі особливої обережності, щоб випадково не пошкодити захисний шар. Кріплять металочерепицю до решетування спеціальними покрівельними гвинтами з герметизуючою EPDM-шайбою, яка захищає отвір від попадання вологи.
Зручні розміри металочерепиці Київ
Доступна вартість, простота монтажу і чудові естетичні властивості — чи варто дивуватися з популярності, якою металочерепиця користується у наших земляків. Для зручності монтажу листи випускаються довжиною до 8 метрів, а їх підрізування при складній конфігурації покрівлі легко виконується за місцем. Тонкий метал ріжеться легко, проте використовувати болгарку, як іноді надходять низькокваліфіковані будівельники, не можна. Від нагрівання руйнується оцинковування і плавиться полімерне покриття, провокуючи корозію в місцях стиків, тому різати листи покрівельного металу дозволяється виключно холодним способом, за допомогою спеціальних електроножиць. Металочерепиця купити (Київ та область) яку можливо завжди онлайн, залишайте заявку на сайті.