Creaton Futura

від 35 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 482/300
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 360-388
Приблизна вага, кг/шт. 4,3
Витрати, шт/м² ≈11
Гарантія 50 років

Параметри черепиці Creaton Футура

×
Категорія: Артикул: 20633 Тег:

Опис

Creaton Futura – керамічна черепиця майбутнього. Креатон для моделі Футура пропонує не тільки унікальну кольорову гаму та надзвичайну візуальну привабливість поверхонь, але й оптимальні технічні характеристики, модель підходить навіть для плоских похилих дахів від 10°. Керамічна черепиця створена для того, щоб підкреслювати характер власника та затримувати погляд перехожих. Futura від компанії Creaton відповідає всім технічним вимогам, також в лінійці представлений великий асортимент аксесуарів. Модель Futura відрізняється особливо вигідною економічністю. Офіційна гарантія на керамічну черепицю Креатон – 50 років. Таке число підкреслює впевненість виробника у своїй продукції.

Creaton Futura – ціна

Ми офіційно представляємо бренд керамічної черепиці Креатон в Києві, тож розраховуйте на кращу цінову пропозицію. Що стосується формату, дизайну та кожної деталі, то широкоформатна плитка пропонує багато переваг. Форма демонструє взаємодію плавного переходу між світлом і тінню та забезпечує надзвичайну візуальну привабливість поверхонь. Щоб купити Creaton Futura, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Креатон.
Безумовно, Creaton Futura – це про технологічність та сучасність.

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

Додатково

Країна

Німеччина

Покриття

Nuance, Finesse, Noblesse

Колір

Зелений, Коричневий, Мідний, Полум'я, Сірий, Синій, Сланцевий, Цегляний, Червоний, Червоногарячий, Чорний

Бренд

2 відгук про Creaton Futura

  1. Мария Хоменко

    Аккуратная керамическая черепица, мне очень понравилось как она контрастируем с фасадом… Скоро будем накрывать баню, до встречи)

  2. Валерия

    Искали натуральную черепицу, выбор пал на эту модель. Остались более чем довольны, особенно выбором цвета.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар