Creaton Heidelberg

24 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 420/334
Основа бетон
Шаг обрещітки, мм 310-345
Приблизна вага, кг/шт. 4,5
Витрати, шт/м² ≈10
Гарантія 30 років

Параметри черепиці Creaton Heidelberg

×

Опис

Creaton Heidelberg – вважається однією з найбільш класичних в лінійці цементно-піщаної черепиці Creaton. Завдяки традиційній формі, непідвладною часу, черепиця Гейдельберг від Креатон надає гармонійний вигляд вашому даху та прекрасно адаптується під будь-який архітектурний проект. Закруглений передній край цій моделі, забезпечує м’який контур і створює відчуття легкості та невагомості. Також ця властивість забезпечує ще краще відведення вологи, що своєю чергою забезпечує надійний захист від протікання. Цементно-піщана черепиця Creaton має офіційну гарантію 30 років, а здатна захищати вас від непогоди понад сотню років.

Creaton Heidelberg – ціна та відгуки

Щоб купити модель Heidelberg від Creaton, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи цементно-піщану черепицю Креатон. Покрівельний офіційно представляє бренд ЦПЧ Creaton в Києві та стовідсотково дамо кращу ціну на черепицю та аксесуарами. Цементно-піщана черепиця, відгуків на яку з кожним роком дедалі більше, присутня на дахах і в Києві. ЦПЧ можна зустріти в центрі, на Воздвиженці та, звісно, в приватному секторі. Це надійне покриття будьте впевнені!
І, безумовно, Creaton Heidelberg має високу стійкість до екстремальних погодних умов, що буде відмінною бюджетною альтернативою керамічної черепиці.

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

Додатково

Країна

Польща

Покриття

Planar

Колір

Графіт, Коричневий, Червоний

Бренд

1 відгук(и) про Creaton Heidelberg

  1. Марiя Малько

    Чудово виглядає, поєднали графiтовий колiр черепицi з деревом. Дякую

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар