Creaton Simpla

від 43 грн. за шт.

(відгуки)

Розміри та характеристики

Розміри, довжина/ширина, мм 500/300
Основа глина
Шаг обрещітки, мм 338-366
Приблизна вага, кг/шт. 4,8
Витрати, шт/м² ≈11
Гарантія 50 років

Параметри черепиці Creaton Сімпла

×
Категорія: Артикул: 20601 Тег:

Опис

Creaton Simpla – великий формат керамічної черепиці з унікальним дизайном і кращими функціональними параметрами, які характеризують нове покоління керамічної черепиці. Абсолютно плоска відмінно складена й дуже гладка поверхня є цікавою пропозицією для дахів сучасної архітектури неомодерну. Передові технології виготовлення моделі Simpla від Креатон роблять плитку міцною, стабільною, ефективною та простою у монтажі. Ця модель не має так багато варіацій, наприклад як Футура, але ця модель створена суто для мінімалістичної хай-тек архітектури. Як і вся керамічна черепиця Креатон, Сімпла має офіційну гарантію 50 років, а це означає, що виробник впевнений у своїй продукції.

Creaton Simpla – ціна

Ми офіційно представляємо бренд Креатон в Україні, тож можете розраховувати на кращу пропозицію. Щоб купити модель Creaton Simpla, ціна на яку мінімальна при комплексному замовленні, відправте свій проєкт на прорахунок. Ми розуміємося на всіх видах натуральної покрівлі, включаючи керамічну черепицю Креатон. Виготовлена ​​з сировини найвищої якості Сімпла не тільки прослужить довгі роки, але й буде найкращим поєднанням якості ті ціни.

Монтаж черепиці Креатон потребує кваліфікованої бригади, тож якщо у вас є потреба в цьому, ми здатні допомогти. Ціна монтажу керамічної черепиці “під ключ” ≈ 600 грн/м². До цієї ціни входить: облаштування стропільної системи, обрещітки, монтаж гідроізоляції, утеплення, підшивка паробар’єра та укладка черепиці з усіма аксесуарами. Відправляйте заявку на прорахунок онлайн, а ми надамо найвигідніше

Оберіть добірні елементи черепиці Creaton:

Додатково

Країна

Німеччина

Покриття

Nuance, Finesse

Колір

Сланцевий, Чорний

Бренд

1 відгук(и) про Creaton Simpla

  1. Владислав

    Хотел минималистичную кровлю, отличный вариант с учётом адекватной цены. Жалко, что простая плоская черепица стоит дороже обычной, но очень уж она стильная.

Додати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Залишити коментар